FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile za kalendarz?

Jaka kwote jesteś w stanie zaplacic za kalendarz
do 10zl
0%
 0%  [ 0 ]
11-19zł
44%
 44%  [ 12 ]
20-29zł
40%
 40%  [ 11 ]
30-39zł
7%
 7%  [ 2 ]
40-49zł
0%
 0%  [ 0 ]
powyzej 50zl
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
olivia 
Rexcelencja

Ilość kotów: kilka
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 10:57   

Eshin, po prostu: to już było. I nie wyszło. Bezpieczniej kupić kalendarz w empiku :P

Gdyby koty umiały mówić, kłamałyby jak z nut.

ktosia 
adminka, zlo konieczne

Ilość kotów: Gigi
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 11:52   

eshin- nie mlody, glupi... po prostu poki nie wtopi sie konkretnej kasy to sie inaczej mysli :roll:
Ja nie mam nic przeciwko- naprawde ... jak znajda sie chetnie zeby sie tym zajac to ja chetnie moze i nawet wysle jakas fote ;) A i kupic tez chetnie ... tak do max 15zl.

Basienia 

Ilość kotów: kilka :)
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 12:11   

olivia napisał/a:
Eshin, po prostu: to już było. I nie wyszło. Bezpieczniej kupić kalendarz w empiku :P
To już lepiej Agnarowy ;) , albo jakiejś innej organizacji, której dochód ze sprzedaży komuś pomoże. :ok:

narwanka 

Ilość kotów: 2
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 12:16   

Basienia napisał/a:
olivia napisał/a:
To już lepiej Agnarowy ;) , albo jakiejś innej organizacji, której dochód ze sprzedaży komuś pomoże. :ok:

dokladnie :)

Majorka 

Ilość kotów: 7
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 15:51   

Dodam, że Agnarowy kalendarz wzbudził mój zachwyt i obdarowaną nim osobę też zachwycił :)
Eshin, myślę, że wrócimy jeszcze do Twojego pomysłu (mówię w swoim imieniu) - ale to byłby kalendarz na 2010 rok :)

ktosia 
adminka, zlo konieczne

Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 17:12   

No dobra .... nie bede teraz mila (niestety czasem musze byc krwawa ktosia)

1. kalendarzy forumowych/klubowych jest wiele, a tu nie jest jakies miejsce zeby reklamowac ciagle akurat agnarowy - jest zeczywiscie sliczny, ale w ogloszeniach wystarczy

2. majorko
slowa:
Cytat:
myślę, że wrócimy jeszcze do Twojego pomysłu

kompletnie przecza temu co zaraz po nich nastapilo:
Cytat:
(mówię w swoim imieniu)

Bywasz na KZ tak bardzo od swieta ze raczej mozesz mowic tylko w swoim imieniu i uzywanie w tym przypadku formy MY - ZK jakos dziala na mnie troche jak plachta na byka ... niestety.

Temat jest otwarty takze na rok 2009, tylko poza pomyslem, jakos nie widze lasu rak do realizacji :roll:
W tej chwili wybor drukarni czy punktow foto jest tak duza ze mozna wydrukowac to szybko i sprawnie, zwlaszcza ze na KZ az tylu osob nie ma i ilosc kalendarzy tez pewnie bylaby nieduza; gorzej z zrebraniem zdjec i skladem grafiki.

olivia 
Rexcelencja

Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 18:30   

Ja wygrałam na wystawie śliczny kalendarz, chyba właśnie agnarowy, ale niestety wymiarem mi nie pasuje w moje miejsce kalendarzykowe
Więc jednak kupię w empiku, bo mimo wszystko chciałabym go sobie zawiesić :P

Ostatnio zmieniony przez olivia Sob 20 Gru, 2008 18:57, w całości zmieniany 1 raz  

ktosia 
adminka, zlo konieczne

Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 18:53   

Ja kupilam sobie w Almie kalendarz z ilustracjami IwonyPinkosz. Jej prace mozna podziwiac na digarcie oraz pod tekstem AQ (na wszej stronie KOTa)

Majorka 

Ilość kotów: 7
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 19:05   

ktosia napisał/a:
Bywasz na KZ tak bardzo od swieta ze raczej mozesz mowic tylko w swoim imieniu i uzywanie w tym przypadku formy MY - ZK jakos dziala na mnie troche jak plachta na byka ... niestety.

Ktosiu, doprawdy nie chciałam Cię zdenerwować. Pisząc "wrócimy" - zwracałam się do Eshina i przepraszam, jeśli ta wypowiedź została inaczej odebrana.
Na forum KZ bywam codziennie - czytam to, co mnie interesuje i odzywam się, jeśli mam coś do powiedzenia. Zapewniam, że nie mam inklinacji do bycia matadorem :)
Ostatnio zmieniony przez Majorka Sob 20 Gru, 2008 19:57, w całości zmieniany 2 razy  

olivia 
Rexcelencja

Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 19:12   

widziałam ktosiowy kalendarz, CUDO :ok:

Małga 
coraz mniej [*]

Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 22:54   

aż musze sprawdzić, ile kosztuje zrobienie sobie kalendarza w punktach foto na podstawie swoich zdjęć. Co roku myślę o takim prezencie dla rodziny... :roll:

eshin 

Ilość kotów: 1
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 23:25   

No dobra to rozwine troche mysl.

First of all
Ktosia. Chetnie sie tym zajme od A do Z.
Jesli dacie mi mozliwosci w KZ takowego dzialu to ja chetnie podejme sie zbierania zdjec i potem skladu graficznego. Mysle ze potrafie zrobic nawet ladny kalendarz. :)
Szybko stworze kilka zasad (wlasciwie to juz moge je podac).
Moge nawet jakis skrypcik dodac na stronce w tym celu.
Oczywiscie warto pomyslec o zastepstwie, ale to juz inna kwestia.

Second of all
Forma zbierania zdjec w formie glosowania i plebiscytu na najlepsza foty miesiaca jest wręcz podniecająca i dodaje nutke rywalizacji. ;)
Przecież robimy zdjecia swoim pociechom, praktycznie codziennie. Wystarczy zatem, że zdecydujemy sie przekazac fotke do kalendarza. Po miesiacu zamykamy zbieranie fotek, robimy glsowanie i wybieramy 3 najlepsze. Te wlasnie trafiaja na dany miesiac do kalendarza. Sadze, ze na 2010 mogloby to wypalic.

Third of all
Cena kalendarza, liczba chetnych i wykonanie.
Mysle ze z roku na rok takie uslugi jak wydruk kilkunastu kartek formatu A4 staje sie coraz to tansze. Mysle tez, ze jesli zdecydujemy sie calkowicie potraktowac kalendarz charytatywnie to moze i sponsor sie trafi. Przez KZ przechodzi wiele osob, z roznych firm ... moze i sponsora znajdziemy ;)

Zawsze tez mozamy po prostu pozostac przy plebiscycie i przygotowac wersje elektroniczna kalendarza - chociazby zeby tapete sobie zrobic na kompie. Jesli nic nie wypali to coz, widocznie czegos zabraknie, ale FUN wyboru miss/misstera miesiaca bedzie przedni :)

Na koniec, moze zrobimy ankiete - zobaczymy czy reaktywacja ma sens. Jeden glos za juz jest. Znajdzmy kilkanascie innych chetnych i mamy ultra sukces (ostatnie moja ankieta pokazala nawet 30 glosow). Wezmy tez pod uwage, ze z roku na rok wiecej osob coraz bardziej swiadomie sie dokaca. Sam jestem tego najlepszym przykladem...

Ostatnio zmieniony przez eshin Nie 21 Gru, 2008 00:35, w całości zmieniany 1 raz  

Marcepan 
CIENKI BOLEK

Ilość kotów: liczba - 3 + 1
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008 23:52   

Małga napisał/a:
aż musze sprawdzić, ile kosztuje zrobienie sobie kalendarza w punktach foto na podstawie swoich zdjęć. Co roku myślę o takim prezencie dla rodziny... :roll:

ale fory - ponad pół roku - co miesiąc inny kot :) a w różnych konfiguracjach to mi mój starszy politechniczny syn wyliczył, posługując się symbolem Newtona (n nad k, co Ty, matka nie wiesz? - pewnie, że nie wiem...) masz możliwości na 10 lat i 7 miesięcy! nie zwlekaj!

lavelia 

Ilość kotów: odpowiednia
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 08:56   

eshin napisał/a:

Forma zbierania zdjec w formie glosowania i plebiscytu na najlepsza foty miesiaca jest wręcz podniecająca

jakoś mnie to zupełnie nie podnieca
eshin napisał/a:
i dodaje nutke rywalizacji

Mielibyśmy rywalizować między sobą, kto zrobi najlepsze zdjęcie? A jak to widzisz, jeśli na forum są osoby zajmujące się fotografią profesjonalnie? Miałyby nie brać udziału, żeby nie robić amatorom konkurencji?
eshin napisał/a:
Przecież robimy zdjecia swoim pociechom, praktycznie codziennie.

pociechom?
ja mam dwie pociechy - Zuzię lat 7 i Mateusza 13 miesięcy. Im faktycznie robię często zdjęcia. A kotom niekoniecznie.

Na forum jest mnóstwo użytkowników i wszyscy maja piękne koty (według różnych kryteriów) nie bardzo widzę tu miejsce na ranking na, jak to ująłeś, kociego mistera/miss.

Kalendarz już przerabialiśmy. Nie wypaliło. Jeśli ktos się podejmie od A do Z zrobienia kolejnego, ok. Ale dobór zdjęć w takiej formie jak przedstawiłeś, zupełnie mi nie odpowiada.
Ostatnio zmieniony przez lavelia Nie 21 Gru, 2008 16:54, w całości zmieniany 2 razy  

agak 
rozBRIkana

Ilość kotów: 1 :(
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 09:07   

lavelia napisał/a:
Mielibyśmy rywalizować między sobą, kto zrobi najlepsze zdjęcie? A jak to widzisz, jeśli na forum są osoby zajmujące się fotografią profesjonalnie? Miałyby nie brać udziału, żeby nie robić amatorom konkurencji?

taaaa ....
w szranki do konkursu staną: ktosia, bratapit, olivia, Marta ......
a reszta nawet nie będzie zdjec przysyłała :roll:

Tigercub 

Ilość kotów: czy :P
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 09:59   

Małga napisał/a:

zobacz na Allegro - pełno jest takich ofert :ok:

eshin 

Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 11:43   

lav - ales pojechala ze mna ---- czuje sie srogo pobity ... za co?

ale zaczynam rozumiec ....

olivia 
Rexcelencja

Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 12:27   

eeee...... :roll:
z grubsza to chodzi o to, ze kalendarzowy zapał płonął na KZ 2 lata temu i sie wypalił.
Nie sądzę, żeby komu się chciało to powtarzać, bo okazało sie, że dużo łatwiej kupić kalendarz, niż zrobić.

Ja osobiście nie przepadam za tzw"zrywowo-ludowymi" kalendarzami, gdzie się umieszcza slabej jakości pstryki amatorów.
Gdyby raz jeszcze miał powstawać nasz kalendarz, to wg. moich wymagań nadawałyby się wyłacznie fotki MartyD i Ktosi, i to tylko te studyjne.
Tak więc wydaje mi się, że nie powstanie kolejny kalendarz z naszymi futrzakami ;)

lavelia 

Ilość kotów: odpowiednia
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 12:38   

eshin napisał/a:
lav - ales pojechala ze mna ---- czuje sie srogo pobity ... za co?

za nic, napisałam co myślę, nie odbieraj tego jako atak na siebie
po prostu jakoś nie widzę na KZcie miejsca na rankingi typu "mój kotek jest najpiękniejszy"
resztę wyjaśniła Olivia

eshin 

Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 17:01   

as you wish....

Odpowiedz do tematu